minemc
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

minemc

MineMC 188.214.58.27:7777 samp
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 National Guard aplicatii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 26
Data de înscriere : 04/03/2018

National Guard aplicatii Empty
MesajSubiect: National Guard aplicatii   National Guard aplicatii Icon_minitimeLun Mar 05, 2018 3:57 pm

Exemplu.
Nickname:
Level:
Warns:
Nickname-uri / conturi anterioare:
Varsta reala:
O scurta caracterizare:
Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?:
De ce ai parasit ultima factiune?
De ce doresti sa te alaturi acestui departament?
Prin ce consideri ca te-ai remarcat pana acum pe server?:
Sus In jos
https://minemc.forumgratuit.ro
Drops




Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/03/2018

National Guard aplicatii Empty
MesajSubiect: Re: National Guard aplicatii   National Guard aplicatii Icon_minitimeJoi Mar 08, 2018 4:51 pm

Nickname:DropZzZ
Level: 69
Warns:0
Nickname-uri / conturi anterioare:Manevra
Varsta reala:13 ani.
O scurta caracterizare:Sunt o fire sociabila, cu simtul umorului si a tolerantei. Am un caracter nelipsit de cei 7 ani de acasa, având o mentalitate ok pentru vârsta în care ma încadrez. Îmi place sa fiu responsabil si sa îmi îndeplinesc propunerile, astfel având o satisfactie aparte la sfârsitul realizarii. Urasc persoanele false care se dau drept prieteni, fiindca deseori pot fi mai periculoase decât un dusman. Am capacitatea de a lucra în echipa si de a tolera situatii usor depasite. În timpul liber îmi place sa practic diferite activitati în aer liber, deoarece asa ma simt odihnic, si este un mod pun de a petrece recreatia. Sportul meu preferat este fotbalul, practicând acest sport pentru performanta de câtiva ani. În ultimul rând, nu îmi place sa critic alte persoane deoarece nu sunt mai presus ca nimeni.
Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?:Da.
De ce ai parasit ultima factiune?:Ma plictisisem.
De ce doresti sa te alaturi acestui departament?:Pentru ca este unul serios si cu membrii de treaba.
Prin ce consideri ca te-ai remarcat pana acum pe server?:Prin event-urile facute de mine.
Sus In jos
 
National Guard aplicatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
minemc :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: